Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót do gry po 2 latach - czy pozmieniało się dużo i czy warto wracać?


Elitarny-RPK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dawno temu grałem w MC jakieś 2 lata 

Teraz chcę powrócić do tej gry i mam parę pytań 

Czy dużo sie pozmieniało i czy warto grać w te gre na multi chodzi mi cziterów 

pamiętam że przestałem grać w to bo było multum cziterów i nic nie dało sie z tym zrobić 

Proszę jeszcze o jakiś link gdzie moge pobrać gre i krok po kroku jak ją zainstalować bo pamietam ze zawsze miałem problem z tymi lancherami 

z góry dziękuje i pozdrawiam 

thccc.jpg

Opublikowano

Wpisz sobie w doodlach shiginima launcher

Typowy serwer minecraft...


ExPcJyI.png


 


Posty:


10/50/100/500/1000

Opublikowano

Dzięki. Już sie instaluje :)

Jeszcze pytanko mam.

Czy są takie serwery  jak dawniej typu survival-frakcje bardzo podobał mi sie ten tryb gry jest coś takiego albo podobnego ?

I czy jest dużo cziterów ?

thccc.jpg

Opublikowano

Ten launcher mam już pobrany wszystko dobrze śmiga 

Jak ktoś zna jakiś fajny serwer survival-frakcje po proszę  na priv linka 

Jeszcze mi powiedzcie czy tych niedojebanych cziterów jest sporo bo mi to na nerwy ciężko działa.

thccc.jpg

Opublikowano

@topic

Na polskich serwerach znajdziesz bardzo duzo cheaterow poniewaz wszystkie prawie serwery sa pirackie wiec ban duzo nie zrobi. Polecam na zagranicznych serwerach grac. Wieksza kultura i malo cheaterow.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Pograł bym na zagranicznych ale słabo umnie z językiem coś tam umiem ale nie na tyle by sie dokładnie porozumieć dlatego wole polski serwer a i jak kupie te premium i bede grać na serwach premium to cziterów niema ? i ile kosztuje orginał, i czy potem można go sprzedać 

thccc.jpg

Opublikowano

@topic

Na polskich serwerach znajdziesz bardzo duzo cheaterow poniewaz wszystkie prawie serwery sa pirackie wiec ban duzo nie zrobi. Polecam na zagranicznych serwerach grac. Wieksza kultura i malo cheaterow.

 

Po to jest Administracja żeby działać LECZ sama Administracja czasami nie pomaga

Ja zwykle gram na jednym serwerze i go nie opuszczam.Elitarny-RPK  Od tego w google jest tłumacz :D

Opublikowano

Ale wiecie że piractwo na MPC Forum jest zabronione ? ;x...

Premium z tego co pamiętam kosztuje około 80zł...

 

i tak... możesz sprzedać... w sumie z tego co słyszałem Microsoft wykupił MInecraft

i jest to dużo lepsza wersja Minecraft... wystarczy chyba zaktualizować WIndows do 10 

- która jest darmowa o ile posiadasz oryginalnego windowsa i powinno pojawić ci sie powiadomienie 

 

ale co do haxów o które pytasz... one zawsze były i zawsze będą niestety...

nawet dzisiaj utrzymuję niektóre kontakty z osobami które oszukiwały w grze...

 

dalej grają i dalej oszukują;x...

ale wiadomo... serwer premium = mniejsza szansa na haxa...

Opublikowano

Pobierz mineshafter mam go dobry. A co do powrotu sam tylko wchodziłem przetestować serwer podawany na tym forum. To już nie jest ta fajna gra z przed 2 lat. Ja bym tylko jak już to grał na starym dobrym serwem Beta z jednym pluginem. A dzieci tera jest więcej.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Serwer gdzie jest mało cheaterów VictoryCraft.net

Jak coś to możesz mi podać nick na pw to sprawdze gościa ;D

|
|
|
|
|
|
|
|
|

V

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie wracaj... nie ma sensu... fala iźi hc nadeszła... 

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem warto wrócić do gry po latach ja wróciłem do MC po roku i nie żałuje. Wprowadzona dużo fajnych zmian szczególnie w 1.8. Polecam ci wrócić zawsze fajnie jest pograć po długiej przerwie.

Opublikowano

Oj duuużo się zmieniło :p
Jak pomyślę jaki przeskok jest na przestrzeni dwóch lat uświadamiam sobie, że jestem stary.
Pamiętam mc z 2011 roku, to był klimacik :D

696cf68df36c4.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...